kolmapäev, 10. oktoober 2018

NÄDAL 7


Läänerindel muutusteta, nagu ütles Eerik Maria. Seega, kuna eelmised kuus nädalat olid koledad, ei saa ka seitsmendat Mister Estonia võistlustele saata. Peab rohkem pingutama.

Järgmine nädal arvatavasti erilist pingutamist veel ei näe - nimelt veedan ma aega reede õhtust kuni pühapäeva päraslõunani Londoni linnakest alkoholist tühjaks juues ja seetõttu on reaalne oht, et alkoholikogused võivat ületada maagilise 1000 milliliitri piiri. Võin etteruttavalt öelda, et ennetavate abinõudena olen ma üritanud uue nädala alguses ennast nii palju tagasi hoida kui maks lubab, aga see on raske, teate.

Aga seitsmenda nädala silmarõõmudeks olid sportlik aktiivsus (18,8 kilomeetrit lontimist on uus nädalarekord) ja tavaliselt mitte alla normi jääv kohvitarbimine. Ei teagi, mis selle kohviga juhtus - üks päev jäi tööl vahele ja nädalavahetusel nagu väga ei tahagi. Eriti veel ränga pohmelliga.

Seitsmenda nädala mustad lambad olid samad, mis alati - alkohol ja sigaretid. Energiajoogid said ka esimene "punase" nädala ja kehakaal muudkui tõuseb.

Mis seal ikka, per aspera ad astra!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar